Поштові перекази, платежі та електронні повідомлення через інтернет  
Електронні повідомлення
Електронні повідомлення
Довідка
Приймання платежів
Приймання платежів
Довідка
до сайту Укрпошти
Контакти
 
  Приймання платежів

Приймання платежів через Інтернет

  Послуга «Приймання платежів через Інтернет» надає можливість сплати через Інтернет комунальних платежів, рахунків за мобільний та міський телефони, Інтернет, кабельне телебачення, а також будь-які інші рахунки на користь юридичних осіб.
  Система дозволяє швидко, просто і доступно 7 днів на тиждень 24 години на добу з будь-якої точки планети, де є підключення до Інтернету, сплачувати рахунки. Прийняті ПАТ «Укрпошта» кошти перераховуються на відповідні рахунки на наступний робочий день після дня приймання.
  Вам необхідно заповнити запропоновану на сайті форму з усіма обов’язковими реквізитами, які необхідні для виконання платежу: прізвище, ім’я, по-батькові, ІПН (за наявності), населений пункт та вулицю, номер будинку та квартири (за наявності), контактний телефон та електронну адресу(за наявності) платника, назву юридичної особи, код(ЄДРПОУ), МФО банка та рахунок – одержувача платежу, призначення платежу та його суму та здійснити оплату у відповідності до правил та вимог платіжних систем Visa та MasterCard.
  Приймання платежів на користь юридичної особи складає % від суми, але не менше ніж 5,00 грн.

  • До 500 грн. включно 2,5 %
  • понад 500 грн. до 1000 грн 2%
  • понад 1000 грн. 1,8%

  Увага! ПАТ «Укрпошта» не несе відповідальності за достовірність даних, введених користувачем. При вводі даних рекомендуємо обов’язково зазначати свій контактний телефон та (або) адресу електронної пошти для уточнення введеної інформації, при неможливості перерахування коштів.

Здійснити платіж 
© 2004-2016 УДППЗ "Укрпошта"